Чи убезпечить блокчейн ваші дані?

В інформаційну епоху дані є запорукою успіху. Незалежно від виду бізнесу, належний збір, обробка та зберігання даних на 100% принесе вам кращі результати та більший дохід. Й оскільки ця інформаційна епоха широко відома витоками даних, постає питання: чи може блокчейн зробити керування даними безпечнішим?

Технологія блокчейн побудована на даних, записаних у блоках, де кожен запис пов’язаний з іншим, попереднім і наступним блоками. Саме тому блокчейн називають розподіленою системою – не існує єдиного центру, де зберігаються всі дані. Намагаючись отримати доступ до одного з блоків, шахрай вплине на інші блоки, що зменшить ймовірність потенційного витоку даних.

Технологія часто пов’язана з шифрування. Зрештою, це не захищає дані повністю, але в поєднанні з перевагами блокчейну, які були зазначені раніше, шифрування забезпечує ще один рівень безпеки. Після шифрування ви можете розділити дані на кілька частин і розповсюдити ці записи по мережі, і бути впевненим, що ви матимете доступ до всіх даних, навіть якщо деякі з блоків якимось чином пошкоджені.

Крім того, така архітектура робить ваші контракти та інші записи безпечнішими, оскільки ніхто не може підробити дані, не залишивши відповідного сліду. Тому використання блокчейну як технології керування даними важливо не лише для вас як власника даних, але й для ваших співробітників. Якщо вони знають, що компанія зберігає дані та виконує контракти за допомогою блокчейну, працівники можуть довіряти вам і бути більш відкритими до співпраці.

Є багато корисних функцій, які блокчейн привносить у життя бізнесу. Дізнайтеся про інші частини в наших окремих статтях про це

. І якщо ви бажаєте безпечніше зберігати свої дані за допомогою блокчейну або використовувати будь-які інші переваги технології, зв’яжіться з нами, і Apollo HR Team будем рада вам допомогти.