Чи допоможе NFT побудувати корпоративну культуру?

Створення корпоративної культури є життєво важливим, якщо вам потрібна високомотивована та ефективна команда. Чим більше речей об’єднує кожного члена колективу, тим краще вони співпрацюють один з одним. Цінності, традиції та ритуали компанії є базовими елементами корпоративної культури.

Якщо ми поглянемо за межі традиційних інструментів створення корпоративної культури, ми також можемо згадати про історії. Бути частиною історії — це хороший мотиватор, який може залучити співробітників до енергійної співпраці з колегами. А NFT може стати інструментом для створення захоплюючої легенди компанії.

Чимало компаній мають історії, які здебільшого походять від їх назви: компанія «Gorilla» буде командою, що йде напролом і прагне встановлювати правила ринку, тоді як «Toony Fruits», швидше за все, будуть командою позитивні людей, що займаються благодійністю.

Обидві команди можуть створити колекцію NFT з картками, присвяченими кожному члену колектива, в їх унікальному стилі. Картки можуть містити інформацію, яка візуально відображає історію компанії, ілюструючи такі речі, як посада, знак зодіаку, місцеві меми, ілюстрації чи фото працівника, різні дати.

Підвищення чи інша віха кожного працівника може дати можливість отримати ще одну картку з колекції, таким чином мотивуючи кожного співробітника стати місцевою рок-зіркою, відчувати себе більш залученими в історію компанії, бути більш продуктивними та співпрацювати, а також мати мету зробити компанію успішною.

У майбутньому ця колекція NFT може принести додаткову цінність команді, оскільки ці картки можуть коштувати набагато дорожче, якщо компанія стане відомою або трохи цікавою для інвесторів NFT. Такі колекції NFT також можуть бути хорошим інструментом для підвищення впізнаваності вашого бренду, оскільки співробітники будуть використовувати такі картки як фото профілю в соціальних мережах.

Крім того, використання такої колекції допоможе всій вашій команді познайомитися з крипто гаманцями та краще зрозуміти нові технології, що добре і для вас, і для працівників.

Якщо ви бажаєте побудувати корпоративну культуру своєї компанії, Apollo HR Team може допомогти вам запровадити NFT або побудувати її іншим чином.