Наші послуги

Найм ー це двосторонній процес. Як клієнт переглядає резюме, так само кандидат шукає вакансії. Ми робимо процес зручним, зрозумілим і результативним для усіх сторін. Ми допоможемо вам не тільки закрити необхідні вакансії, а й знайти спеціалістів, які будуть вмотивовані працювати у вас на довгостроковій основі. Для цього ми пропонуємо широкий перелік послуг, які вирішують як окремі завдання, так і допомагають комплексно розвивати ваш колектив.

HRing

Культура, розвиток, емоційний стан персоналу 一 багато факторів впливає на ефективність роботи вашого колективу та швидкість реалізації проєктів. Ми проаналізуємо вашу команду і розробимо звіт, який допоможе визначити: 

  • що бракує персоналу
  • що і як змінити в робочому процесі
  • як об'єднати і згуртувати колектив
  Після обговорення з вами, запропонуємо план вирішення проблеми та організації цього процесу.

Sourcing

Найпоширеніша послуга, за якою до нас звертаються. Знайдемо, зацікавимо, надамо вам резюме та контакти потрібного кандидата. А потім закриємо вакансію.   Також, на етапах розвитку і розширення відділів керівнику потрібно вести масштабний найм персоналу. Тут план роботи схожий: шукаємо, проводимо співбесіди з вашим СТО, тестуємо, наймаємо.

Team buildings

Вам та вашій команді потрібно відпочивати, іноді познайомитись один з одним, а також періодично спілкуватись у неформальній атмосфері і проводити рев’ю ваших взаємовідносин.    В залежності від ситуації, ми або організуємо корпоратив, або запросимо психолога, який допоможе краще зрозуміти ситуацію в команді чи певного співробітника, або проведемо спонтанний івент.    Тім-білдінги відбуватимуться в ігровій неформальному вигляді. Формат узгоджуємо з вами відповідно до побажань.

Iнтервю аналіз

Інколи важливо знати психотип і інші особливості кандидата, особливо коли людина проходить інтерв’ю на високу посаду. Ми спостерігаємо за кандидатом під час співбесіди, нотуємо його риси і даємо нашу аргументовану рекомендацію.

Blockchain

Тренд, який хочуть опанувати усі. Технологія blockchain стрімко набуває популярність в різних сферах бізнесу, і багато хто вже встиг використати її на власну користь. Наша база спеціалістів, які мають досвід роботи з Blockchain, web3.0, NFT та Metaverse може стати у нагоді вашій компанії. 

People parnter

Аби ваші співробітники почували себе комфортно і мали щиру мотивацію ефективно і довго працювати у вашій компанії, їм потрібна увага і допомога, особливо в перші місяці роботи. Ми можемо провести онбординг, адаптацію, допомогти вам утримати спеціаліста, допомогти їм з підвищенням, або звільнити, у разі необхідності. Персональний підхід зробить вашу компанію привабливою для колеги.

Аналіз ринку

Аналіз ринку - це оцінка розмірів ринку як за обсягом, так і за вартістю, аналіз сегментів клієнтів і моделі покупок, конкуренції й економічного середовища з точки зору бар'єрів для входу та регулювання.

Допомога IT стартапам

Якщо ви ІТ-спеціаліст і у вас є крута ідея стартапу, звертайся до нас ми допоможемо тобі вплатити її в реальність.

Pелокейт

На сьогоднішній день IT фахівці є по-справжньому затребуваними по всьому світу. Незалежно від того, в якій сфері діяльності працює та чи інша компанія, їй у будь-якому випадку знадобляться професіонали, які знаються на інформаційних технологіях. Саме тому зараз спостерігається значне зростання попиту на ІТ вакансії.

Щоб знайти кандидата, залиш дані і ми з тобою зв’яжемось