VR Навчання Вашої Команди

Кажуть, що люди схильні вивчати нову інформацію візуально, на слух або на дотик Існує багато теорій про стилі навчання, але давайте візьмемо цю як варіант. Чи можете ви уявити навчальний медіум, який підходить для всіх типів одночасно? Його вже майже винайдено: це метаверс.

Коли ви наймаєте нових людей у ​​свою компанію, ви можете дивитися на них не лише як на робочу силу, але й як на активи, які можуть принести вашому бізнесу додаткову вартість у майбутньому. Довгострокова співпраця передбачає, що співробітник стає більш професійним і краще володіє вашими продуктами або послугами.

Хороша компанія не тільки чекає на такий результат, але й стимулює професійний розвиток працівників. Якщо збільшити бюджет на курси і майстер-класи досить легко, то навчати кадри всередині компанії вже важче.

Метавсесвіт може бути хорошим рішенням для внутрішньої освіти. Він дає можливість створити будь-яке робоче середовище та змоделювати будь-який сценарій, який може знадобитися вашому працівнику. Технологія VR також може заощадити багато часу для отримання певних навичок.

VR навчання також дозволяє співробітникам більше залучатися до процесу. Хоч є багато змінних, які впливають на нашу здатність вчитися (мотивація, рівень освіти, фізичне здоров’я, психологічний стан), у більшості випадків традиційно візуально або аудіально навчатись без значних зусиль важко, особливо коли вам вже не 18.

Навчання з використанням метавсесвіту передбачає створення комфортного середовища, яке підвищує продуктивність і ефективність процесу. Такі експерименти вже тривають і показують певні позитивні результати, як у випадку з Make Real і Vodafone.

Якщо ви завжди хотіли впроваджувати нові технології у свої бізнес-процеси або вдосконалювати внутрішню освіту вашої компанії, вам потрібно уважніше придивитися до можливостей метавсесвіту. Якщо ви вже бажаєте цим скористатися, команда Apollo HR втілить це в життя для вас.