Чим блокчейн корисний для вашого бізнесу?

В останні роки всі говорять про блокчейн. Багато слів можуть заплутати новачків, і головне, що потрібно знати для початку, це те, що нові технології часто важко оцінити з точки зору користі в перші роки їх впровадження. У той час як ентузіасти галузі ставлять величезні цілі на майбутнє, ми зібрали кілька переваг, які блокчейн може принести вашому бізнесу вже зараз.

Платіть команді криптою

Криптоплатежі добре використовувати, коли мова йде про гіг-економіку. Багато ваших працівників можуть працювати з різних куточків світу, і оплата їм за допомогою традиційної банківської системи може зайняти кілька днів і коштувати великих комісій. Навіть якщо всі ваші співробітники працюють в офісі, криптовалюта все одно вирішує проблеми з комісією і швидкістю оплати, а також надає вашій команді інвестиційні інструменти.

Смарт-контракти для менеджменту  угод

Смарт контракти — це самовиконувані контракти, написані та контрольовані в комп’ютерному коді. Технологія дозволяє вирішити питання прозорості, виконуваності та довіри, які часто виникають між залученими сторонами. У випадку з вами та вашими працівниками, обидві сторони контракту будуть впевнені, що співпраця чесна, а всі сторони дотримуються зобов’язань.

Управління продуктивністю команди

Кожен хоче, щоб його команда працювала краще, і технологія блокчейн може допомогти досягти цього. Ставте цілі для співробітників, контролюйте час, витрачений на роботу, відстежуйте ефективність і автоматизуйте бонуси/штрафи за допомогою блокчейну. З іншого боку, ви можете очікувати, що вашим співробітникам сподобається ця система, оскільки вона робить їх майбутнє у вашій компанії більш передбачуваним, а процедури більш прозорими.

NFT як HR інструмент

Блокчейн також відповідає за всюдисущі NFT. Non-fungible tokens можуть бути корисними не лише для креаторів, але й для винагороди вашої команди чи побудови корпоративної культури. Починаючи від створення персоналізованої колекції до простої виплати частини зарплати в NFT, ви можете покращити свій імідж, мотивувати команду та навіть збільшити продажі!

Можливості метавсесвіту

Технологія блокчейн стане основою того, що ми зараз називаємо метавсесвітом. Метверс значно покращує ваші HR-процеси, будь то навчання персоналу у віртуальній реальності чи онбординг і, звісно, ​​заміна страшних зумколів приємними VR-балачками.

Що у підсумку? 

Ми не знаємо, як далеко зайде впровадження блокчейну, але бізнеси можуть використовувати його переваги прямо зараз, щоб підвищити продуктивність, краще керувати командою та збільшення прибутку. Якщо ви плануєте скористатись нагодою, команда Apollo HR Team допоможе впровадити блокчейн у ваші бізнес-процеси.