Як Блокчейн Покращить Перформанс Менеджмент Вашої Команди

Як працедавець ви завжди шукаєте шляхи покращення ефективності вашого колективу. Вам необхідно бути впевненим, що кожен працівник виконує роботу якнайкраще, вкладається у дедлайни, здобуває нові навички і прокачує існуючі, має мотивацію приносити вашому бізнесу необхідний результат якнайдовше. 

Працівники ж чекають від вас гарантій вчасної і повної виплати заробітної плати, прогнозованого підвищення, додаткових переваг і сталого розвитку у стінах вашої компанії. Технологія блокчейн може стати у нагоді для побудови таких win-win відносин між вами і вашою командою. 

Блокчейн дозволяє зберігати та керувати даними у вигляді ланцюжків блоків, де кожен блок містить записи. В нашому випадку — щодо певних дій або планів працівника. Крім того, кожен блок зашифрований і пов’язаний з попередніми блоками в ланцюжку, тому втручання в записи попередніх блоків неможливе без виявлення цього.

Використовуючи блокчейн, ви можете краще слідкувати і аналізувати роботу кожного співробітника. Технологія дає змогу встановлювати цілі на певний період часу, контролювати ефективність та час, витрачений на роботу, в межах записів в окремому блоці для кожного працівника. Коли певне завдання або ціль в блоці досягнуті, відповідний менеджер або HR-спеціаліст залишає необхідні записи. Якщо результати не відповідають встановленим цілям, відповідний фідбек також відображається в блоці. 

Усі працівники компанії можуть бачити записи у кожному блоці, тому робочий процес стає менш суб’єктивним і упередженим. Також, ви можете відстежувати прогрес і збирати відгуки від колег про результати діяльності кожного співробітника. Це робить перформанс менеджмент передбачуваним, чесним і простим у керуванні, а процес — прозорим як для компанії, так і для працівника.

Впровадження блокчейну відкриває шлях до ефективного контролю за продуктивністю команди. Оскільки команда також отримує переваги технології у вигляді передбачуваного роадмапу їхньої кар’єри в компанії, вони не відчувають жодного дискомфорту від більш пильного контролю за ефективністю.

Команда Apollo HR допоможе вам впровадити технологію блокчейн, створити оптимальні умови для управління продуктивністю вашої команди, а також розповісти, як блокчейн може принести користь іншим бізнес-процесам вашої компанії.