Онбординг новачків у метавсесвіті

Онбординг – це дуже стресовий період для нових співробітників. Статистика свідчить, що лише 12% новачків задоволені онбордингом. Ця цифра скоріш за все перетворюється на непродуктивних і невмотивованих працівників і велику частку звільнень на ранніх етапах роботи. Онбординг у метаверсі може вирішити цю проблему.

Метавсесвіт дозволяє створювати віртуальний простір, в якому ви можете ділитися необхідною інформацією з новими співробітниками, взаємодіяти з ними, і робити це в цікавий для працівників формі. Крім того, ви можете залучати кількох новачків одночасно, щоб сприяти встановленню соціальних зв’язків всередині команди, заощадити час вашої HR команди і створювати передумови для кращої командної роботі в майбутньому.

Залученість є дуже важливою частиною перших місяців у новій компанії, і онбординг у метаверсі є хорошим вибором з точки зору створення цікавого середовища. Наприклад, ви можете використати несподіване віртуальне місце або гейміфікувати процес за допомогою різних нагород, як-от NFT, за успішне проходження етапу адаптації.

У будь-якому випадку вам доведеться познайомити нових співробітників з історією вашої компанії, політикою, правилами та корпоративною культурою. В цьому контексті інтерактивний тест, відео чи презентація матимуть набагато кращий ефект, ніж скинути посилання на серію YouTube відео або на 20-сторінковий pptx.

Онбординг у метавсесвіті може надихнути новачків на більш продуктивну та творчу роботу, оскільки такий віртуальний досвід піднімає сприйняття роботи на новий рівень. Технологія дозволяє мотивувати нових співробітників працювати з більшою віддачею, оскільки вони можуть відчути себе учасниками революційного процесу.

З самого початку роботи, ви можете змоделювати реальні життєві ситуації для своїх співробітників і таким чином прискорити їхній період адаптації. Наприклад, ви можете імітувати брифінг клієнта або короткі групові завдання. Знайомство новачків з командою також має вирішальне значення, і онбординг у метаверсі може зробити цей процес менш напруженим для новачків і більш вартим уваги для їхніх колег.

Метавсесвіт — це майбутнє онбордингу та багатьох інших HR і бізнес-процесів. Якщо ви шукаєте можливості використати метавсесвіт у своєму бізнесі, Apollo HR допоможе зробити це швидко та ефективно.