NFT як Бонус для Команди

Ефективна команда – це команда, яка після вдалого перформансу отримує позитивний фідбек. Тому завжди потрібно думати про нагородження своїх співробітників чимось, крім хорошої заробітної плати.

Амбітні компанії повинні серед перших впроваджувати нові технології. З точки зору винагороди співробітників, мова йде про NFT.

Чи є NFT хорошим бенефітом?

Non-fungible tokens (NFT) – це цифрові активи, які існують лише в єдиному екземплярі. Сьогодні ці токени часто є певними зображення, відео, гіфками, музичними файлами, мемами та іншими подібними активами. Базуючись на блокчейні, унікальність NFT знаходиться під захистом незмінних записів у блоках цього блокчейну.

Особа, яка отримує NFT, є власником активу, але насправді кожен може бачити та використовувати його, не порушуючи жодних прав інтелектуальної та інших прав власності. Простіше кажучи, NFT — це право на актив у цифровому світі без обмеження використання активу.

Чому вам взагалі потрібно думати про винагороду своїх співробітників NFT? Оскільки ці токени мають великий потенціал, щоб стати дуже цінним активом. NFT тільки на ранній стадії популяризації, а отже і капіталізації. Будучи частиною метавсесвіту і маючи ознаки інвестиційного інструменту, NFT можуть з часом різко зрости у ціні. Чому це можливо?

NFT — це він-він заохочення

Даючи свої команді колекцію NFT від компанії, ви не лише даруєте їй цінні активи, але й мотивуєте їх додавати цінність цим активам, працюючи ефективно та творчо.

Наприклад, якщо ви випускаєте колекцію, коли ваша компанія лише набирає вагу на ринку, кожен NFT буде коштувати певну відносно невелику суму ETH. Але коли ваша компанія входить до списку Fortune 100 або ваша компанія має успішний повсюдний продукт, або ваша компанія потрапляє в заголовки New York Times і тренди Twitter, або все відразу, та ж колекція буде коштувати набагато дорожче через підвищення значущості вашої компанії.

Як ще співробітники можуть використовувати NFT?

По-перше, ви можете випустити персоналізовану колекцію, присвячену кожному члену колективу. У цьому випадку співробітник може просто використовувати це як нагадування про те, що він є частиною вашої команди, і в майбутньому збирати такі NFT, як наклейки Turbo або більш олдскульні марки.

По-друге, вони можуть просто продати його на ринку або назад вам. Це очевидний і простий спосіб використання, але набагато креативніший і привабливіший, ніж просто виплата колективу 13-ї зарплати.

По-третє, NFT є частиною метавсесвіту, тому ви можете винагородити свою команду токенами, які можуть допомогти їм доповнити свої віртуальні особистості. Якщо зараз це виглядає як стратегічний крок, то в майбутньому атрибути в метаверсі можуть стати повсякденністю.

Давати команді NFT як бенефіт? 

NFT сьогодні є хорошим, але не остаточним заохоченням. Не покладайтеся лише на таку винагороду і змішуйте її з більш традиційними перевагами, такими як медичне страхування, можливості віддаленої роботи та тімбілдінги на півночі Італії. 

Використовуйте NFT лише в тому випадку, якщо всі ваші винагороджені співробітники знають, як це працює і що вони отримують. В іншому випадку це робить NFT ексклюзивними, а не інклюзивними бенефітами.

Команда Apollo HR із задоволенням допоможе вам впровадити NFT як бенефіт для вашої команди, а також розповість більше про те, як NFT можуть допомогти створити корпоративну культуру для вашої компанії.